Coconut Beach House
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα Παιδική χαρά | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα |
Το άνετο ξενοδοχείο Coconut Beach House Playa Conchal διαθέτει παιδική χαρά και γήπεδο γκολφ, ενώ Παραλία Playa Brasilito είναι σε απόσταση 12 λεπτών με τα πόδια. Το ξενοδοχείο προσφέρει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο έχει παραλιακή τοποθεσία, 2 χλμ. από την Παραλία Conchal. Flamingo, Costa Rica σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ενώ Don Brasilito's μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal Brasilito απέχει μόλις 250 μέτρα από το Coconut Beach House.
Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και τραπεζαρία καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα δωμάτια έχουν επίσης θέα στον κήπο.
Το Soda Brasilito προσφέρει ποικιλία από πιάτα κεντροαμερικάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ταμαρίντο16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Καφετέρια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Πλύσιμο ρούχων
- Στεγνοκαθαριστήριο
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Coconut Beach House;
Θα χρειαστούν 25 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Coconut Beach House μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ταμαρίντο από τo ξενοδοχείο Coconut Beach House;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ταμαρίντο βρίσκεται σε απόσταση 20 χλμ. από τo ξενοδοχείο Coconut Beach House. - ❓
Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo ξενοδοχείο Coconut Beach House από το αεροδρόμιο;
Μπορείτε ως πελάτες του τo ξενοδοχείο Coconut Beach House να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Coconut Beach House;
Τo ξενοδοχείο Coconut Beach House παρέχει χώρος στάθμευσης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 115$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Coconut Beach House;
Σε τo ξενοδοχείο Coconut Beach House μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Λοφτ, Διαμέρισμα και Δίκλινο δωμάτιο. - ❓
Τo ξενοδοχείο Coconut Beach House προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;
Ναι, σε τo ξενοδοχείο Coconut Beach House έχει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο ειδικό αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα σε ξενοδοχείο.